KONST / Litografier / Färglitografier 13475102
nr 1347 5102
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografier, 2 st, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, numrerad 67/190. Motivet: 41x55-53x40cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:20:12
500 kr
600 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm